Zapisz się na bezpłatny webinar

Zapoznaj się z naszym modelem biznesowym, szczegółami dotyczącymi działania naszej franczyzy. W krótkim czasie zdradzimy Ci nasz sekret skuteczności i sposób działania. Wystarczy dowolne urządzenie z dostępem do internetu. Nie musisz mieć włączonej kamery. Zapisz się już teraz bez zobowiązań.

Wypełnij formularz i weź udział w webinarze

  image image
  Zapisz się
  FAQ
  1. Prezentacja online na żywo
  Podczas 45-minutowej prezentacji online, dowiesz się podstawowych informacji o naszym modelu franczyzowym i zasadach współpracy. W trakcie prezentacji będzie można zadawać pytania na czacie, na które odpowiemy na koniec spotkania.
  2. Poznajmy się lepiej
  Po prezentacji online poprosimy Cię o wypełnienie ankiety informacyjnej, abyśmy mogli dowiedzieć się o Tobie więcej.
  3. Prezentacja stacjonarna
  Kolejnym krokiem jest zaproszenie Cię do siedziby firmy w Gliwicach. Tu odbędzie się prezentacja stacjonarna, którą poprowadzą Robert Kuc – CEO, Joanna Płotka – General Manager oraz Ewa Michalska – Brand Manager. Opowiedzą o procesach, procedurach, naszych autorskich narzędziach, jak również wyborze lokalizacji.
  4. Indywidualne spotkania
  Po prezentacji stacjonarnej będziesz mógł umówić się na spotkanie indywidualne — jeszcze więcej szczegółów i biznesplan dla Twojego wymarzonego klubu. Spotkanie możemy zorganizować w siedzibie w Gliwicach lub w formie video konferencji online.
  5. Obustronne podjęcie decyzji o współpracy
  Zostało nam już tylko podjęcie ostatecznej decyzji o współpracy. Jeśli przeszedłeś wszystkie poprzednie kroki i jesteś pewien, że chcesz być częścią społeczności Zdrowej Krowy, to jesteśmy gotowi podpisać z Tobą umowę franczyzową. Pomożemy Ci z wszelkimi kwestiami formalno-prawnymi nowej działalności.
  6. Podpisanie Umowy franczyzowej na wybrane przez Ciebie miasto
  Ten krok jest ukoronowaniem całego procesu. Podpisujemy Umowę franczyzową, a Ty dostajesz licencję na poprowadzenie restauracji w wybranym przez siebie mieście. GRATULUJEMY! Czas otwierać szampana.